icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Relaks

  SPA w Karpaczu - zabiegi, masaże, rehabilitacja

  Nie ma chyba lepszego pomysłu na prawdziwy relaks dla ducha i ciała niż pobyt w górach. Przepiękne widoki, niepowtarzalna atmosfera, bliskość natury, komfortowe noclegi i bogata oferta zabiegów relaksacyjnych oraz odmładzających – to wszystko sprawia, że hotel SPA w Karpaczu jest idealnym miejscem na regenerację sił!

  Goście naszej strefy relaksu odnajdą tu spokój, harmonię, ukojenie nerwów. Masaż rozluźni napięte mięśnie i pozwoli ustąpić ogólnemu napięciu. Zabiegi SPA nie tylko polepszą nastrój, ale też poprawią ukrwienie, wspomogą spalanie tłuszczu, wydalanie toksyn z organizm, przyspieszą procesy regeneracyjne skóry i nie tylko. Jesteśmy pewni, że w ofercie naszego hotelu SPA w Karpaczu każdy znajdzie coś dla siebie.

  Oferowane masaże i zabiegi oparte są na tradycyjnych, starożytnych, ale też nowoczesnych technikach leczniczych oraz wspomagających odnowę biologiczną organizmu. Stawiamy na świadomy wybór zdrowego stylu życia oraz dbania o siebie – i tą miłością do pielęgnacji ducha i ciała pragniemy zarazić wszystkich gości naszego hotelu.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA