icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Pokoje i apartamenty

  Odnowa biologiczna SPA w Karpaczu

  Komfortowe noclegi i niesamowita odnowa biologiczna! Hotel Sandra SPA w Karpaczu to idealne miejsce zarówno na urlop, jak i na krótki wypad weekendowy. Zamieszkaj w komfortowym i urządzonym ze smakiem pokoju lub apartamencie. Do dyspozycji oddajemy pokoje 2-, 3-, 4-osobowe wyposażone w telefon, telewizor, suszarkę do włosów, ręczniki i inne niezbędne do wypoczynku elementy. W kompleksie wypoczynkowym Sandra SPA znajdują się 2 przestronne sale jadalne, gdzie nasi goście zawsze mogą liczyć na wyśmienite i bardzo bogate menu. Na wyborną kawę, orzeźwiające napoje lub desery zapraszamy do jednej z naszych kawiarni, a na popołudniowe i wieczorne rozrywki do klimatycznego pubu z kręgielnią, bilardem i salonem gier.

  Sandra SPA w Karpaczu to nie tylko komfortowe pokoje i apartamenty. To także kompleksowa odnowa biologiczna. Nasi goście mogą skorzystać z basenów, sauny, groty lodowej, słonecznej łąki oraz z bogatej oferty zabiegów odmładzających i relaksacyjnych. Zapewniamy odnowę zarówno ducha, jak i ciała!

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA