icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • Sandra SPA Pogorzelica
  • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
Rezerwuj pobyt
Nasze motto

Przede wszystkim zdrowie

Zgodnie z tym hasłem promujemy zdrowy tryb życia, zachęcając naszych Gości do aktywności fizycznej. Od czerwca 2009 zapraszamy do naszego SPA w Karpaczu. Zdobywając przez wiele lat doświadczenie w Ośrodku Sandra w Pogorzelicy zauważyliśmy potrzebę zagwarantowania naszym Klientom porównywalnego standardu obiektu, usług i cen w odmiennym górskim klimacie.
Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu to nowoczesny i jeden z największych tego typu Obiekt w Karkonoszach. Oprócz wspaniałego górskiego klimatu oraz idealnego położenia w samym sercu Karpacza, nasi Goście odnajdą tu również wiele podobieństw z Kompleksem Sandra SPA w Pogorzelicy.

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA