icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Nasze motto

  Nowoczesny Aqua Park w Karpaczu

  Promujemy zdrowy tryb życia, zachęcając naszych gości do aktywności fizycznej, która wpływa nie tylko na ogólną poprawę kondycji, ale też dostarcza ogrom zabawy i pozwala zapomnieć o codziennych troskach oraz obowiązkach. Główną oferowaną przez nas atrakcją dla osób w każdym wieku jest rewelacyjny Aqua Park w Karpaczu istniejący już od czerwca 2009 roku. Zdobywając przez wiele lat doświadczenie w Ośrodku Sandra w Pogorzelicy, zauważyliśmy potrzebę zagwarantowania naszym klientom porównywalnego standardu obiektu, usług i cen w odmiennym górskim klimacie. Nasz Aqua Park to coś znacznie więcej niż basen. To kompleks basenów różnego rodzaju, zjeżdżalnie, Wodna Dżungla dla dzieci, sztuczna rzeka, wanny solankowe, brodziki dla dzieci, sauny parowe, jacuzzi i wiele innych niezapomnianych atrakcji.

  Aqua Park w hotelu Sandra w Karpaczu to nowoczesny i jeden z największych tego typu obiekt w Karkonoszach. Oprócz wspaniałego górskiego klimatu oraz idealnego położenia (hotel w centrum Karpacza), nasi goście odnajdą tu również wiele podobieństw z kompleksem Sandra SPA w Pogorzelicy.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA