icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • Sandra SPA Pogorzelica
  • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
Rezerwuj pobyt
Oferta dla firm

Konferencje w Karpaczu

Hotel Sandra SPA w Karpaczu z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę pobytów szkoleniowych, konferencyjnych i integracyjnych dla firm. Zaplecze multimedialne wraz z infrastrukturą noclegowo-rekreacyjną czynią z naszego obiektu nowoczesny hotel konferencyjny, odpowiadający potrzebom szerokiego grona przedsiębiorców. Sandra SPA jest bowiem idealnym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących ciekawych miejsc spotkań biznesowych połączonych z relaksem i rekreacją.

Idealne warunki do wymiany doświadczeń biznesowych i naukowych

Pragnąc zagwarantować warunki zgodne z najlepszymi standardami hoteli konferencyjnych, oferujemy organizatorom wysokiej klasy, nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe. Ich łączna powierzchnia umożliwia organizację wydarzenia do 500 osób. Ponadto jako jeden z nielicznych kompleksów wypoczynkowo-konferencyjnych w regionie dysponujemy salą, pozwalająca na przygotowanie eventu na 230 osób. To ukłon z naszej strony w kierunku organizatorów dużych wydarzeń, którzy poszukują sal konferencyjnych w górach przewidzianych na liczne audytorium. Umożliwiamy również zorganizowanie spotkań biznesowych bądź szkoleń w bardziej kameralnym gronie.

Posiadamy sale konferencyjne z możliwością dowolnej aranżacji (od 20 do 230 osób) o łącznej powierzchni ponad 500 m2, wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-video, projektory multimedialne, zestawy video i DVD, nagłośnienie konferencyjne oraz klimatyzację z możliwością dowolnego ustawienia.

Ekskluzywna oferta hotelowo-rekreacyjna dla firm

Świadcząc usługi w standardzie hotelu konferencyjnego gwarantujemy kompleksową obsługę naszych Gości. Oznacza to, że nie tylko proponujemy wynajem sal konferencyjnych w górach, ale gwarantujemy również wysoki standard w obszarze zakwaterowania, wyżywienia oraz rozrywki i rekreacji. Jesteśmy nowoczesnym hotelem, dysponującym 260 pokojami jedno-, dwu-, trzyosobowymi, a także Studio (2+2) oraz pokojami 2-osobowymi w standardzie De Luxe, co daje łącznie 550 miejsc noclegowych. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w: TV, telefon i sejf, a w łazienkach suszarki do włosów.

Dysponujemy bogatą ofertą hotelowo – rekreacyjną, aby zaspokoić większość życzeń naszych Gości. Obok rezerwacji sal konferencyjnych i noclegów organizatorów spotkań branżowych zainteresuje z pewnością :

  • zaplecze gastronomiczne (restauracja, kawiarnia, pub z kręgielnią),
  • kompleks basenowy (baseny kryte, odkryte, termalne, cztery zjeżdżalnie, wanny z hydromasażem etc.),
  • odnowa biologiczna (tepidarium, sauny, łaźnie, groty, natryski doznań, gabinety odnowy biologicznej),
  • korty tenisowe, squasch, mini golf,
  • miejsca do grilla i na ognisko,
  • dozorowany parking naziemny oraz garaż.
Za każdym razem sale konferencyjne przygotowujemy indywidualnie pod konkretne wydarzenie, zapewniając odpowiedni układ krzeseł i stołów. Dedykowany charakter ma także oferta menu. Umożliwiamy przygotowanie pełnego wyżywienia dla uczestników konferencji wraz z przekąskami i serwisem zimnych oraz gorących napojów w przerwie między panelami dyskusyjnymi i prelekcjami. Możemy również zaplanować uroczysty posiłek na rozpoczęcie i/lub zakończenie konferencji, zjazdu czy szkolenia.
Ceny pobytów konferencyjnych są ustalane indywidualnie w zależności od zamówionych świadczeń.

Udogodnienia w czasie wolnym

Po szkoleniach z przyjemnością zorganizujemy czas wolny w naszym hotelu, gdzie można zrelaksować się i odprężyć po dniu pełnym spotkań biznesowych, rozmów i pracy umysłowej. Zorganizujemy zajęcia sportowe lub biesiadę grillową na zewnątrz, a wewnątrz turniej bilarda lub rozgrywki w kręgle w naszym Pubie. Wieczorem zaś przygotujemy wykwintne menu i zaprosimy wszystkich uczestników na kolację bankietową, bal karnawałowy lub regionalną biesiadę ze swojskim jadłem.

Ponadto w czasie wolnym od spotkań biznesowych można skorzystać z okolicznych atrakcji, jakimi są niewątpliwie malownicze trasy piesze i rowerowe po okolicy. Nasz hotel dysponuje własną wypożyczalnią rowerów. W okresie zimowym natomiast można odwiedzić pobliskie wyciągi narciarskie w Karpaczu i kompleksie Śnieżka, takie jak – Biały Jar (naśnieżany i oświetlony); Euro (naśnieżany); Grosik, Jan, Złotówka czy Relaks (naśnieżany i oświetlony). Posiadamy w hotelu wypożyczalnię sprzętu zimowego.

Godną rozważenia propozycją jest skorzystanie z naszej pomocy w organizacji dodatkowych atrakcji, jak wycieczki autokarowe po okolicy (m.in. do Jeleniej Góry, Kowar i Wrocławia), co z pewnością docenią uczestnicy zjazdów międzynarodowych, pragnący przy okazji udziału w konferencji poznać także nasz kraj.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zyska uznanie i będziemy mogli zorganizować dla Państwa konferencję w Karpaczu lub szkolenie biznesowe.  

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania
Tel. +48 75 75 19 151, +48 75 75 19 152, +48 75 75 19 153
ul. Obrońców Pokoju 3, 58-540 Karpacz
rezerwacja@sandra.karpacz.pl
Zobacz Kompleks Wczasowy Sandra SPA Karpacz w serwisie mojekonferencje.pl
Hotel Sandra SPA rekomendowany jest przez Mojekonferencje.pl.

Jakość usług

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest lista firm i instytucji, dla których organizowaliśmy spotkania:

Nie zwlekaj

Zarezerwuj teraz!

Kontakt

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA