icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt

  Bon turystyczny

  Bon Turystyczny to program rządowy, którego celem jest dofinansowanie wypoczynku. Spędź rodzinne wakacje w Karpaczu i skorzystaj z bonu turystycznego!

  Bon Turystyczny – co warto wiedzieć?

  Z bonu turystycznego może skorzystać każda rodzina, która posiada przynajmniej jedno dziecko w wieku do 18 lat. Wartość bonu to 500 zł na każde dziecko. Dotyczy to także dzieci, których rodzice pracują poza granicami Polski. Dzieciom niepełnosprawnym przysługuje bon o łącznej wartości 1000 zł.

  Bony turystyczne można z powodzeniem realizować od 1 sierpnia 2020 roku. Należy je wykorzystać do 31 marca 2022 roku. Bony nie podlegają wymianie na gotówkę.

  Jak skorzystać z Bonu Turystycznego?

  1. Zarejestruj się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS), gdzie można aktywować bon.
  2. Przy dokonywaniu rezerwacji podaj lub prześlij nam otrzymany wcześniej kod obsługi płatności.
  3. Opłać pozostałą kwotę za wypoczynek w ustalonym przez Sandra SPA terminie.
  4. Ciesz się wspaniałym urlopem w górach!

  Zrealizuj Bon Turystyczny w Sandra Spa Karpacz

  Sandra SPA Karpacz znajduje się na liście podmiotów realizujących bony turystyczne. Dzięki temu można go wykorzystać, rezerwując pobyt z rodziną w naszym ośrodku SPA w Karpaczu. Już teraz możesz dokonać rezerwacji jednego z pakietów pobytowych:

  Wszystkie aktualne propozycje wypoczynku znajdziesz w zakładce Oferty. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z działem recepcji Sandra SPA: tel. (+48) 75 75 191 51 lub rezerwacja@sandra.karpacz.pl.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA