icon(+48) 75 75 191 51 iconrezerwacja@sandra.karpacz.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • Sandra SPA Pogorzelica
 • APARTAMENTY SPA NAD MORZEM (WYNAJEM)
Sandra Spa Karpacz icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Karpacz

  SPA z basenem - Karpacz

  Kompleks Sandra SPA w Karpaczu położony jest w samym centrum miasta w dolinie Łomnicy i jej dopływów u podnóża Śnieżki, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę pobytów wczasowych, ale nie tylko. Hotel w górach z basenem oraz bogatą ofertą zabiegów SPA to idealne miejsce na komfortowe noclegi, ale też na pobyty rehabilitacyjne, odnowę biologiczną, a także konferencje i imprezy integracyjne dla firm.

  Doskonałe warunki terenowe oraz pogodowe powodują, że Karpacz jest znanym ośrodkiem sportów zimowych, a także idealnym punktem wyjściowym wielu szlaków turystycznych dla osób pragnących aktywnie spędzić czas zarówno latem, jak i zimą.

  Hotel z basenem w Karpaczu to idealna propozycja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W obiekcie znajduje się zarówno basen pływacki, ze sztuczną falą, sztuczna rzeka, zjeżdżalnie, wanny solankowe, jak i brodzik dla dzieci, sauna sucha, sauna parowa oraz jacuzzi (tradycyjne, z algami, ziołowe, borowinowe). Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z łaźni, siłowni, a także nauki pływania!

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA